• Product Code: HB-YH-FLMNG-PMB
  • Availability: In Stock

Flamingo Bust

$75.00
El işçiliği ile yapılan bu duvar büstleri kendi imalatımızdır. El işçiliği olması nedeniyle her bir ürün diğerinden farklılıklar gösterebilir. Yüksek kalitede malzemeden üretilen bu duvar büstlerini h...

  • Each item is made to order. Our current lead time is 2-5 working days (beginning on the day you order).
  • If you need the item sooner or need to make sure you or your recipient receives it by a certain date,
  • please email us at info@sarvelbaby.com to let us know when you need it.
  • Large orders may not be able to be completed within this time frame because each item is made to order and quality cannot be compromised for speed.

Description

El işçiliği ile yapılan bu duvar büstleri kendi imalatımızdır. El işçiliği olması nedeniyle her bir ürün diğerinden farklılıklar gösterebilir. Yüksek kalitede malzemeden üretilen bu duvar büstlerini hem siz hemde çocuklarınız çok sevecek..:)

 

Kullanım Şekli


Doğanın en güzel ve sevimli canlısı olan bu gösterişli ve göz alıcı "filamingo"yu dekoratif amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

 

Dikkat 

 

Kullanmadan önce kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Ürününüzü ateş ve ısı yayan cihazların yanına yaklaştırmayınız. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.Dekoratif bir obje olan ürünümüz kesinlikle bir oyuncak değildir.Tüy dökme problemi olan bu ürünün bebek ve çocuklara oyuncak olarak verilmemesi gerekir.

Ürün Özellikleri

 

Malzeme     : Pamuklu kumaş

Yıkama        : Nemli bezle silinebilir.

Renk            : Pembe tonlarda

Boyutlar       : 50 cm, 45 cm, 10 cm


Türkiye'de tasarlanmış ve Sarvelbaby Tarafından üretilmiştir.

BACK TO TOP